Revizní technik požárních zařízení a prostředků( kontrola hasicích přístrojů, hydrantů, klapek, prostupů atd.) / Technici požární ochrany, revizní technici staveb

FirmaTechnikPO s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda220 Kč až 300 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zavedená společnost s působností více než 8 let přijme revizního technika požárních zařízení a prostředků.

Požadujeme:

znalost oboru PO, samostatnost, zručnost, spolehlivost a svědomitost, loajalitu k firmě, ŘP sk. B, bezúhonnost, minimální vzdělání - Střední odborné (vyučen)

Vhodné i pro OZP

Pracovní náplň:

kontrolní činnost v bytových domech, obchodních centrech a další typech objektů zahrnující kontroly požárních zařízení a prostředků, např. hasicí přístroje, hydranty, nouzové osvětlení, požární dveře a jiné

Nabízíme:

práci v přátelském kolektivu, zaučení a zaškolení v oboru PO, práci v Praze a okolí, min. 20 dní dovolené, velmi dobré finanční ohodnocení dle výkonu a osvědčení

Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
Směnnost - Jednosměnný provoz
Možnost nástupu - 3. 2023

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail: [email protected].

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):220 Kč až 300 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TechnikPO s.r.o., IČ: 04986458
datum zveřejnění nabídky práce:11. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)